בבתים קיימים, ישנם אלמנטים שיכולים להיות כמו עמודים, קירות שמחייבי התייחסות של קונסטרוקטור פרטי, במידה ואתם מעוניינים לבצע שינוי במבנה. כאשר מבצעים שיפוץ מסיבי, הורסים את הבית עד לשלד ויוצרים תשתיות.

תכנון נכון של מבנה ושינויו, יהיו רק באמצעות הנדסאי בניין שהוא גם קונסטרוקטור. מומלץ מאוד להתייעץ ולקרוא לקונסטרוקטור שיוכל לאשר או לשלול תכנית מסוימת שיכולה לאשר את העומס או לשלול עומס רב יותר על המבנה. למהנדס הבניין יש את החישובים שלו והוא יודע כיצד ניתן לבצע אותם נכון.

ניתן להגשים כל חלום מהבחינה החזותית של המבנה, אך לא לפני שהזמנתם קונסטרוקטור פרטי שיוכל לומר לכם מראש, אם ניתן יהיה להגשים את החלום.. אדריכלים רבים אינם זזים או ממשיכים בתכנון, ללא סיוע וחישובים מקצועיים של קונסטרוקטור.

היציבות של הבית שלכם תלוי בקונסטרוקטור

לא רק מבנים קיימים, כי אם מבנים חדשים, זקוקים לחישוב הנכון ולבדיקה המעמיקה של הקונסטרוקטור. היציבות והבטיחות של המבנה, תלויה בבדיקה של מהנדס בניין שיודע לחשב היטב את העומסים על המבנה, אם בבנייה עצמה או בשינוי ושיפוץ של המבנה, אם באמצעות הוספת מרפסת, חדר או מתקנים נוספים שעשויים להוות מעמסה על המבנה.

האפשרויות העומדות בפניכם מבחינת תכנון נכון של הבניה, תהיה תלויה רק בקונסטרוקטור שמבין היטב בתחום המבנים ויש לו תואר וותק של שנים. תוכלו להתייעץ עם מהנדס הבניין לגבי הקונסטרוקציה של המבנה ולהבין מה הפתרונות שעומדים בפניכם. בדרך זו, תקבלו תמונה ברורה יותר ותמשיכו בהליך השיפוץ או הבניה כפי  שצריך על פי החוק ומבלי שתיקחו סיכונים מיותרים לכם ולבני הבית.

גם תכנון של בריכה מצריך התערבות  קונסטרוקטור

אם תכננתם בריכה בחצר, אל תחשבו שזה הולך להיות קל, במיוחד אם מדובר בחפירה והתקנה של בריכת בטון. יש לדאוג לפיקוח והדרכה של קונסטרוקטור, שיורה לבעלי המקצוע את הכמויות הרצויות של הבטון שיש ליצוק לבור של הבריכה וכן, את כל המכשור הנלווה שכולל משאבות למיניהם, פילטרים  מנועים ועוד. הרבה מבנים ואלמנטים שונים, תלויים בקונסטרוקטור שיוכל לתת אישור לגבי בנייה, הוספה, אלמנטים שונים שיש להוסיף או לגרוע.

כל אחד מאתנו, עשוי להיות שקט יותר מהבחינה הנפשית, כאשר הוא יודע, כי יש מי שבדק היטב את המבנה או האלמנט הרצוי לו, לפני הבניה. החזון שלכם, יוכל להתגשם בצורה בטיחותית יותר, אם תקבלו את האישור לכם, באמצעות קונסטרוקטור שיבדוק וייחשב את העומסים העתידיים והקיימים כיום במבנה שלכם.

הוספה למועדפים