ניתן לומר כי המוצר הרווחי ביותר בישראל הוא דירה, הרי עליו אנשים משקיעים את כל כספם במטרה לזכות בקורת גג משלהם. יחד עם זאת, ישנם כמה תוספות ושדרוגים שיכולים לעלות את שווי הנכס, אם רק תשכילו לבנות אותם בצורה נכונה תוכלו להרוויח הרבה יותר על הנכס שלכם.

אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר שיכולים לעלות את שווי הנכס, הוא דווקא בניית בריכה, הרי מדובר על תענוג של ממש המאפשר לדיירי הבית להתרענן בחודשי הקיץ החמים בבריכה וגם לשדרג פלאים את הנוף בגינה. מובן שדירות עם בריכה יכולות להעלות באופן משמעותי את ערך הנכס, ולכן אנשים הנמצאים בתהליך מכירת ביתם הפרטי בונים בריכה פרטית כדי לאפשר להם לבקש תמורה גבוהה יותר עבור דירתם.

ישנם סוגים רבים של בריכות, כאשר חלקן יהיו גדולות ומפוארות ויכילו מגוון רב של אלמנטים ייחודיים לקישוט שיקנו לחלל שיק, וישנן בריכות פשוטות יותר אותן ניתן לרכוש ולהתקין בשיטת עשה זאת בעצמך. מובן שכדי לעלות את ערך המבנה מומלץ להתקין בריכה קבועה ויציבה, שכך שתוכלו גם ליהנות ממנה ובבוא היום כאשר תרצו למכור את המבנה תוכלו לקבל על הנכס מחיר גבוה יותר.

הכירו את סוגי הבריכות הנפוצות בשוק

בריכת שחיה פיברגלס

בריכות שחיה ביתיות פיברגלס הפכו בשנים האחרונות למבוקשות במיוחד בשל המראה המיוחד והיציבות שהן מעניקות לחלל. מדובר על בריכות בעלות גימור אסתטי מיוחד שאותן ניתן להניח על פני השטח או בתוך האדמה על ידי חיזוקי מתכת המקובעים לאדמה המאפשרים לה עמידות למשך שנים רבות. שולי בריכת שחיה פיברגלס הם חזקים ביותר ומגיעים בעובי של עד 10 ס”מ, מה שמבטיח לרוכשים רכישה בטוחה ביותר שממנה הם יוכלו ליהנות למשך שנים רבות. למעשה, מדובר על בריכה המגיעה מוכנה ואותה יש להטמין בקרקע ולבצע חיזוקים שונים. את בריכות הפיברגלס ניתן למצוא במגוון רב של עיצובים כגון – צורה של טיפה, תלתן, מלבני, עגולה, מרובע וכו’. הבריכה אינה דורשת תחזוקה קשה במיוחד וכל תקלה ניתן לתקן במהירות רבה, ניתן לשלב תאורה פנימית ומגוון אלמנטים נוספים שיעטרו את הבריכה מה שמגביר את הפופולריות שלה על פי בריכות אחרות.

בריכות בטון קבועות

בריכות בטון הן קבועות ומוטמנות בתוך הקרקע עצמה, ולכן האופציות לאבזור הבריכה הן גבוהות יותר ביחס לאחרות. בריכות בטון מגיעות במגוון רב של עיצובים, וזאת בשל הגמישות העיצובית שלהן בהיותן טמונות בתוך האדמה. בבריכות בטון ניתן לשלב מגוון אלמנטים עיצוביים מרשימים כגן – תאורה במים, תעלת מים בשפת הבריכה, שילוב פסיפס, חימום וקירור הבריכה, גופי תאורה פנימיים, מדרגות לירידה נוחה לבריכה ועוד. מנגד, מדובר על בריכה בעלת עלות גבוהה להקמה, שהרי נדרשת עבודה מרובה בעת הקמתה כגון – חפירה בקרקע, הטמעת בטון, כמו גם הציוד לצורך תחזוקתה הוא יקר ביחס לבריכות אחרות.

בריכות שחייה מתועשות

בריכות מתועשות הן אותן בריכות מוכרות אותן ניתן לרכוש בחנויות עשה זאת בעצמך והם עומדות על פני הקרקע ואינן מוטמעות בתוך האדמה. למעשה, הן מוכנות מראש וכל שנותר לכם הוא להתקין אותה ולהוסיף אבזור מיוחד לטובת שמירה על צלילות המים. השלד של בריכה מתועשת יהיה לרוב עשוי מפלדה מגולוונת חזקה והיא תהיה מצופה בחומרים חזקים חומר וניל, או חומר PVC.  בריכה זו נחשבת לזולה יותר ביחד לבריכות בטון ובריכות שחיה ביתיות פיברגלס, משום שהיא אינה דורשת עבודת הכנה והטמעה באדמה, יחד עם זאת היא לא תעלה את ערך הנכס.

ראה עוד מאמרים בתחומים:

דירות להשקעה במרכז

דירות לקניה בתל אביב

הוספה למועדפים