רשימת המטלות לקראת מעבר הדירה היא רשימה לא קצרה במיוחד, והיא כוללת משימות כמו אריזה, שינויי כתובת, עדכון ספקים ורכישת ריהוט או כלי בית. אלא שבראש הרשימה הזו נמצאת בדרך כלל משימת ההובלה, זו שאנחנו פשוט לא יכולים לעשות לבד כי אין לנו את הרכב המתאים או את הציוד הדרוש לנשיאת ספה ומכונת כביסה מהקומה השלישית אל המשאית (הלא קיימת). אז איך בוחרים חברת הובלה ואיך תוודאו שאתם מקבלים מחיר משתלם באמת? הנה כמה טיפים חשובים.

לפני הכל – אוספים הצעות מחיר

הצעד הראשון בדרך להזמנת חברת הובלה הוא איסוף הצעות מחיר שונות. אם יש לכם כמה המלצות של חברים או משפחה הרי זה משובח, אבל גם אם לא – גוגל עומד לרשותכם. בנוסף קיימים היום אתרים שיאפשרו לכם להשוות בין מחיריהן של חברות הובלה שונות בדיוק על פי הצורך שלכם. כך, אם אתם מחפשים הובלות בנתניה, בחיפה או בבאר שבע, תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים. כשיהיו בידכם מספר הצעות תוכלו להתחיל להיכנס לעומקה של כל אחת מהן ולבחור את ההצעה המתאימה לכם ביותר.

מה כולל המחיר?

התחילו בבדיקת ההצעה וזכרו שגם אם חברת הובלות אחת הציעה את השירות במחיר מצחיק, יכול להיות שתתקשו להשוות להצעה אחרת כי הן לא מדברות באותה השפה. למשל, אם קיבלתם הצעה שכוללת הובלה בלבד – ללא פירוק והרכבה של פריטי ריהוט גדולים – אפשר רק להניח שתצטרכו לשלם יותר ברגע האמת. בנוסף ייתכן שההצעה רלוונטית למספר פריטים מוגדר מאוד, וכל חריגה מהכמות שהוגדרה תעלה לכם עוד כמה שקלים. אם אתם רוצים להימנע מהפתעות, נסו לאזן את ההצעות עד כמה שאפשר ולוודא שאתם יודעים בדיוק כמה תעלה ההובלה שלכם בכל אחת מהחברות.

מקצועיות ושירות

בעוד המחיר חשוב מאוד, כדאי לזכור שהוא לא המרכיב היחיד שצריך להתייחס אליו. אם אתם רוצים לעבור דירה בראש שקט בהחלט רצוי לבחור בחברה מקצועית שיודעת איך להתמודד עם כל סיטואציה, עם כל פריט ריהוט וגם עם כל הפתעה. אם יתגלה שאין אפשרות להוציא את הספה מהדירה משום שהיא רחבה מדי לדלת או לחדר המדרגות, ייתכן שיהיה צורך להוציאה דרך החלון. חברת הובלה מקצועית תהיה ערוכה לתרחיש הזה, ולעוד תרחישים רבים אחרים. עם שירות אישי ויכולת לספק פתרון יצירתי לכל סיטואציה, שווה לכם לשלם מעט יותר רק למען הראש שקט ביום לחוץ כל כך.

הוספה למועדפים