תל אביב לא בכדי נחשבת לבירת הנדל”ן של ישראל, רבים באים לעשות עסקים וליהנות מכל מה שהעיר מציעה עבור תושביה, ונראה שיש לא מעט. נכסים למכירה בתל אביב הם בהחלט דבר שבשגרה בעיר תל אביב, למרות שידוע כי שוק הנדל”ן המשגשג מציע מחירי דיור מופקעים, אגב בכל הארץ, אך תל אביב היא מדינה משלה ונראה כי מחירי הדיור עולים בקצב מהיר, אך יש לה דורשים ובצדק. בתל אביב כמו בכל עיר מרכזית בעולם יש אזורים שונים, חלקם מבוקשים במיוחד וחלקם לא היינו מבקרים בהם אפילו בשעות לילה מאוחרות, אך נראה כי רוב האזורים בתל אביב הם נכס של ממש למשקיעים, חלקם באזורים הנושקים לחוף הים, אזורי הקניות כדוגמת דיזנגוף סנטר, אזור הבימה, שדרות רוטשילד ועוד אזורים שונים הנחשבים למבוקשים ביותר.

היכן ניתן לאתר נכסים אטרקטיביים בבירת העסקים של ישראל?

תל אביב לא בכדי נחשבת לבירת העסקים של ישראל, בה ניתן למצוא מגדלי פאר ובהם מאוכלסים משרדים מסקטורים שונים המעניקים שירותים מקומיים וגלובליים, ולכן יש לא מעט אופציות עבור משקיעים המחפשים נכסים למכירה בתל אביב, בין את מדובר על משרדים למכירה, חנויות, דירות, מתחמים וכו’, על מנת למצוא נכסים אטרקטיביים להשקעה, מומלץ להיעזר במשרדי תיווך המתמחים ספציפית בסוגי הנכסים שאותם תרצו לרכוש, הרי כבר סיכמנו שהאופציות הן רבות עבור משקיעים המחפשים הזדמנויות עסקיות טובות.

למה משקיעים רבים מתעניינים רכישת משרדים בתל אביב?

נכסים למכירה בתל אביב כדוגמת משרדים, הם אפיק ההשקעה הטוב ביותר בעור משקיעים, במיוחד כאשר מדובר על תל אביב בירת העסקים. בניגוד לנכסים כמו דירות, שבהן מתחלפים דיירים בקצב מהיר יותר, חברות לא מרבות “לעבור דירה” לעיתים קרובות, כיוון שהדבר פוגע בתדמית החברה, כיוון שכולם רגילים שהיא נמצאת במיקום מסוים. לכן, נראה כי יותר ויותר משקיעים המחפשים נכסים למכירה בתל אביב מעדיפים לרכוש משרדים ולהשכיר אותם לטווח ארוך ובכך ליהנות מהתשואות מבלי לחפש בכל תקופה מסוימת “דייר חדש” למשרדים. דבר זה זהה לחנויות ומפעלים השוכנים באזורים שונים בתל אביב.

נכסים למכירה בת”א

תל אביב היא בירת העסקים של ישראל ולא ניתן להתכחש לעובדה זאת. רבים מחפשים בה נכסים למטרות שונות, אם זה למטרת מגורים, השקעה, דירת נופש וכו’. ניתן לומר כי מציאת נכסים למכירה בת”א, היא ממש כמו לחפש מחט בערמת שחת, הרי כולם רוצים לגור בתל אביב ועל כל דירה במחיר אטרקטיבי יש עשרות קופצים ובצדק, הרי מדובר בעיר המציעה עבור תושביה מגוון רב של אפשרויות כמו – חופי ים קסומים, חיי לילה תוססים, מגדלי פאר, מרכזי קניות, תרבות אינסופית, מכלולות ואוניברסיטאות, מסעדות משובחות, בתי קפה וברים שכונתיים, שווקים תוססים והרשימה עוד ארוכה.

היכן ניתן למצוא נכסים למכירה בת”א?

דרך מתווכים – ניתן למצוא מתווכים רבים בתל אביב, כאשר לכל אחד מהם התמחות שונה, חלקם מתמכים בנכסים להשקעה כדוגמת משרדים ומפעלים, חלקם מתמחים בדירות למכירה או השקעה, בפרויקטים חדשים, בפרויקטים לשימור, במכירת קרקעות וכו’. המטרה היא למצוא משרד תיווך המתמחה בסוג הנכס אותו תרצו לרכוש, מה שימקד אתכם בעת בחירתו. היתרונות אצל משרד תיוק הן ברורות, תוכלו לחסוך בזמן יקר ולראות רק נכסים העונים על הקריטריונים שלכם מבחינת מיקום, גודל הנכס, אזור מסוים, קומה, מעלית, דירת גן, פנטהאוז וכך הלאה.

דרך פורטלים ברשת האינטרנט – יש לא מעט פורטלים אשר מרכזים נכסים למכירה בת”א המאפשרים לכל אחד לפרסם את הנכס שלו בקלות רבה ללא תשלום או תמורת תשלום סמלי ובכך גולשים יכולים להיכנס לפורטלים אלו ולמצוא את מבוקשם בקלות רבה. בפורטלים אלו ניתן לסנן את התוצאות בצורה ידידותית על פי רצונכם כמו – על פי גודל הנכס, מיקום, אזור מסוים בת”א, סוג הנכס, מחיר וכו’. המטרה בסופו של דבר לאפשר לכל מי שמעוניין בנכס מסוים למצוא אותו בקלות, ומצד שני לאפשר למתווכים או לאנשים פרטיים להציע את מרכולתם לכלל הגולשים ובכך לרכוש ולמכור נכסים בקלות.

דרך רשתות חברתיות – זוהי גם דרך נהדרת למצוא נכסים למכירה בת”א, אולם עליכם להירשם לקבוצות שונות או לשוטט בדפים עסקיים של מתווכים ולהמתין בסבלנות שיגיע נכס התואם לדרישתכם.

הוספה למועדפים