כולנו רוצים לגור באזורים מרכזיים, באזורים בהם אנו נוכל ללכת במרחק הליכה לבית קפה וברים שכונתיים ואפילו לרכוב על אופניים מבלי הצורך להחזיק ברכב צמוד, בקיצור כולנו רוצים לגור בתל אביב ובצדק. נכסים להשכרה בתל אביב הם ללא ספק אתגר למצוא, הרי על כל דירה פנוי קופצים עשרות צעירים המעוניינים להגשים חלום ולהגיע לעיר הגדולה, בעיקר אם מדובר על נכסים טובים מבחינת מיקום מרכזי, בית משופץ, קומה נמוכה או מעלית ובעיקר נכסים שנראים טוב מבחינה ויזואלית ומציעים מספר חדרים מצומצם ויחידות דיור אטרקטיביות ומטופחות.

אז איך בכל זאת ניתן למצוא נכסים להשכרה בתל אביב?

כאשר מדברים על נכסים מדברים על דירות, משרדים, יחידות דיור, בתים פרטיים, מחסנים, חניות (שהן מבוקשות ביותר באזורים מסוימים בתל אביב), מפעלים, מגרשים וכו’. כלל אלו מוצעים להשכרה על ידי שוכרים המחפשים דיירים אמינים שיגיעו וישכרו את המקום. רובם כיום פונים למתווכים אמינים כדי שיסייעו להם למצוא שוכרים מתאימים לנכסים שברשותם, ולכן אצל מתווכים ניתן למצוא היצע רב של נכסים מסוגים שונים למטרת השכרה. כמו כן, ניתן למצוא פורטלים שונים המרכזים נכסים להשכרה בתל אביב עם אפשרות סינון על פי שכונות, מיקום, גודל הנכס, קומה ועוד פרמטרים שונים המקלים על הגולשים למצוא את מבוקשם. בפורטלים אלו ניתן למצוא פרסומים של אנשים פרטיים או מתווכים המציעים את מרכולתם עבור הגולשים המתעניינים בנכסים.

גם רשתות חברתיות הצטרפו לטרנד

הרשתות החברתיות נכנסו לחיינו בסערה ונראה כי גם שם ניתן למצוא מגוון רב של נכסים להשכרה בתל אביב, אם זה בקבוצות שונות המרכזות דירות ונכסים שונים, בדפי הפייסבוק של מתווכים או חברות נדל”ן או אנשים פרטיים המפרסמים ומשתפים פוסטים של נכסים. אז נכון שלא קל לשווק ולחפש נכס מתאים לצרכים שלכם דרך רשתות חברתיות, אבל זה עוד כלי נהדר לשוטט בו כדי להגיע לאתרים ופורטלים שונים המרכזים מגוון רב של נכסים להשכרה בערים שונות בכל רחבי הארץ ובניהם גם בתל אביב. לא די רק ברשתות חברתיות, אלא ניתן למצוא גם אפליקציות שונות המרכזות את הנכסים, ולכן שווה להיות דיגיטליים ולנסות.

נכסים להשכרה בת”א

כאשר מדברים על נכסים להשכרה בת”א, מדברים על נכסים הנמצאים בבירת העסקים של ישראל ובעיר שוקקת חיים המציעה עבור תושביה שפע של הזדמנויות. למרות מחירי הדיור הגבוהים והמחאה המפורסמת “מחאת האוהלים” אשר דיברה על יוקר המחיה, עדין רבים מתעניינים על נכסים בתל אביב, למרות שוק הנדל”ן שעולה מעלה ומציע מחירים מופרזים. אבל כמו בכל עיר מרכזית ברחבי העולם, הדיור הוא יקר באזורים מבוקשים, ומי שרוצה ליהנות מהאווירה האורבנית של תל אביב ייפרד מדמי שכירות גבוהים, אבל הכל עניין של תקציב אישי ואפשרות כלכלית.

למרות מחירי השכירות הגבוהים בתל אביב, עדין רבים מעוניינים להתגורר בה, כך שלא פלא שלכל נכס בתל אביב יש עשרות קופצים המעוניינים להשקיע את מיטב כספם כדי ליהנות מהסביבה והמגורים האטרקטיביים בתל אביב. חיפוש נכסים להשכרה בת”א היא משימה לא קלה לנוכח העובדה כי כולם רוצים לגור בה, אולם על ידי מיקוד וסבלנות רבה תוכלו למצוא נכסים בדמי שכירות אטרקטיביים.

איך אפשר למצוא נכסים להשכרה בת”א בעלות אטרקטיבית?

דרך מתווכים – יש לא מעט נכסים במחירים טובים הממתינים אצל מתווכים, חלקם אפילו במחירים אטרקטיביים במיוחד, כאשר הדרישה היא מפי המשכיר למצוא דיירים אמינים לטווח ארוך. במשרדי תיווך תוכלו לקבל רשימה של דירות המותאמות לדרישותיכם על פי אזור, גודל הדירה, שכונה, מצב הדירה, קומה וכו’. המתווך יראה לכם דירות שונות עד שתמצאו דירה מתאימה.

דרך רשתות חברתיות – יש קבוצות רבות בפייסבוק המציעות נכסים להשכרה בת”א בעלות אטרקטיבית, או דרך פוסטים שמפרסמים אנשים, לכן שווה להצטרף לקבוצות ולעקוב אחרי הפרסומים. כמו כן, תוכלו למצוא דפים עסקיים של מתווכים וכך למצוא נכסים המתאימים לדרישתכם כולל תמונות ופרטים נוספים על הנכס.

דרך פורטלים – יש לא מעט פורטלים ברשת אשר מציעים מגוון רב של נכסים להשכרה בת”א על פי אזורים, מחירים, מיקומים וכו’. תוכלו בקלות לסנן על פי דרישות ולמצוא את מבוקשכם. את הפורטלים תוכלו למצוא בקלות דרך מנוע החיפוש של גוגל ואפילו למצוא אתרים של מתווכים המתמחים באזור ת”א.

הוספה למועדפים