לא קל למצוא נדל”ן בתל אביב: בין אם המטרה שלכם היא דירת מגורים איכותית בלוקיישן נחשק, בין אם המטרה שלכם היא משרד שיספק מענה הולם לצרכים השונים של העסק ובין אם המטרה היא איתור מיקום לחנות בתחום כזה או אחר, שוק הנדל”ן בתל אביב מתאפיין ברמת ביקוש גבוהה בהרבה מההיצע, וכאמור מגמה זו מאפיינת גם את תחום שיווק נדל”ן הפרטי והן את הנדל”ן העסקי מסחרי.

תנופת בנייה – שלא מדביקה את קצב הביקוש

למי שמסתובב ברחובותיה של העיר שצמחה מן החולות בתחילת המאה הקודמת ומאז לא מפסיקה להתפתח לרגע, הקושי לאתר נדל”ן פרטי או עסקי פנוי עשוי להישמע מוזר: בכל מקום ברחבי העיר בונים במרץ גם בנייני מגורים וגם מגדלי משרדים, בשנת 2017 למשל התעבתה הרשימה של קניונים בתל אביב בעוד קניון חדש (שהוא חלק מפרויקט נדל”ן רחב היקף, במשולש הרחובות החשמונאים, קרליבך ובגין) וניתן היה לצפות שמי שזקוק לנדל”ן פנוי, לכל מטרה שהיא, ימצא את מבוקשו תוך פרק זמן סביר.

אבל המציאות שונה: תפוסת המשרדים בתל אביב, למשל, היא יותר מ-96%, וגם אם נבנים חדשים כמו גם צצים פתרונות מתקדמים (ובפרט חללי העבודה המשותפים שהולכים ומתפשטים בעיר), עדיין הביקוש גדל בקצב מהיר יותר – ובהתאם מומלץ בחום להיעזר במומחים לטובת איתור נדל”ן פנוי בתל אביב.

איך מומחי נדל”ן בתל אביב יסייעו לכם לאתר את הנכס המתאים לכם ביותר?

לאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בכל הקשור לאיתור דירות פנויות, משרדים לא מאוישים או נכסים עסקיים באחד מתוך אותם שלל קניונים בתל אביב ישנה גישה גם לנכסים שאינם מוצעים לציבור הרחב, מסיבות שונות.

בנוסף למבחר האפשרויות הרחב יותר שיכולים אותם מומחי נדל”ן להציע לכם, הם גם אמונים על זיהוי מדויק של הצרכים שלכם ועל סמך אפיון זה איתור הנכס שכשתיכנסו אליו תגידו שהיה שווה לחכות כדי לזכות בו.

בדרך זו חוסכים לכם מומחי נדל”ן זמן יקר גם בשלב החיפוש של נכסים פנויים, וגם בבחינת נכסים שהם לא באמת מתאימים לכם. בנוסף לחיסכון בזמן מצמצמים אנשי מקצוע מנוסים בעולם הנדל”ן את הסיכון שתבחרו בנכס שלא באמת מתאים לצרכים שלכם (בין אם דירה לא נכונה, משרד שישבש את פעילות העסק או נכס עסקי שלא יאפשר לכם למצות את הפוטנציאל של המכירות) – במקרים אלה מן הסתם תצאו תוך זמן קצר למסע חיפושים נוסף אחרי נדל”ן בתל אביב, ושוב תבזבזו משאבים יקרים שלא לצורך.

בפרט כך הדבר כשמחפשים נכס עסקי פנוי באחד מאותם קניונים בתל אביב, שכן במקרה זה לוקיישן מוצלח הוא מפתח קריטי לשגשוג העסק, ואסור להתפשר עליו.

ראה עוד מאמרים בתחומים:

נכסים להשכרה בתל אביב

נכסים למכירה בתל אביב

 

הוספה למועדפים