אחד התחומים הלוהטים והמדוברים ביותר בשנים האחרונות הוא תחום הנדל”ן. לצד הדיונים הבלתי פוסקים על מחירי הדיור בישראל עולה גם ההבנה שרכישת נכסים יכולה להבטיח לנו הכנסה חודשית לא מבוטלת. לצד רכישת דירות להשקעה ישנם גם נכסים מניבים אחרים, לרבות מבנים לתעשייה, מרכזים מסחריים, מבני משרדים, שטחי אחסון ומפעלים. השאלה הגדולה היא האם זה משתלם, ואיך בוחרים נכון.

הכנסה פאסיבית או אקטיבית?

לפני שאתם מחפשים נכסים מניבים ומתלבטים איזה נכס לקנות, איפה ובאיזו עלות, כדאי שתכירו בעובדה שמדובר בהכנסה שהיא הכל חוץ מאשר פאסיבית. אנשים רבים נוטים לחשוב שלאחר קניית הנכס מסתיימת המלאכה, ובזמן שינוחו על החוף בתאילנד יגיע הכסף באופן קבוע. בפועל, זוהי הכנסה שתדרוש בכל זאת מידה לא מבוטלת של אקטיביות. כך תצטרכו לטפל בנכס עצמו ולשמור על תקינותו, לטפל בנושאים שונים מול בעלי המלאכה השוכרים משרד או מבנה תעשייה, וגם להתמודד עם שכנים ובעלי נכסים אחרים באזור. תכנון נכון בשלב הזה, בחירה נכונה של נכס להשקעה והבנה שמדובר בהשקעה לטווח הארוך, כל אלה יקדמו אתכם לעבר המטרה הגדולה והחשובה יותר: בניית תיק נכסים מניבים שיאפשרו לכם ליהנות מהכנסה גבוהה ויפה מדי חודש בחודשו.

רכישת נכס מניב בליווי מקצועי

כפי שאפשר להבין, נכסים מניבים הם בהחלט כלי משמעותי בדרך להגדלת ההכנסות שלנו. עם זאת, כדי לעשות את זה נכון מומלץ להתנהל באופן מחושב כבר מתחילת הדרך. אנשי מקצוע מיומנים יוכלו לעזור לכם בכל שלבי התכנון, מקביעת המטרות והיעדים שלכם, דרך בניית תקציב אישי ועד לבחירת המיקום האטרקטיבי ביותר, ניתוח התשואה הצפויה על הנכסים השונים ובסופו של דבר, גם לבחירת הנכס. סביר להניח שיש לכם כמה וכמה יעדים מוגדרים וגם ציפיות ברורות באשר לנכס שתרצו לקנות או לרווחים שתרצו לראות. חברה המתמחה בשיווק נכסים מניבים תוכל לעזור לכם לעשות את זה עם מינימום תקלות והפתעות.

הדרך אל העושר?

תכנון נכון של תיק ההשקעות והנכסים שלכם הוא בהחלט צעד חיוני בדרך להגדלת ההכנסות והרווחים שלכם. עם זאת, נסו להיות מחושבים ככל האפשר. בהתנהלות נכונה ותכנון מדויק אפשר ליהנות מתשואה יפה ומהכנסה קבועה שתאפשר לנו לשדרג את איכות החיים שלנו. עם זאת, בוודאי בתחילת הדרך ועם רכישת הנכס הראשון, מומלץ שתיעזרו בגורם מקצועי ומנוסה שמכיר את השטח ויידע לכוון אתכם בצורה נכונה וטובה הרבה יותר, כדי שתרכשו נכס שמתאים לצרכים ולמטרות שהגדרתם.

בשיתוף עם: מקום קטן בלב – מתנות לראש השנה

הוספה למועדפים