רכישת דירה להשכרה במים אלו היא כדאית ביותר עבור מי שמחזיק ברשותו סכום כסף מסוים ומעוניין לזכות ברווחים גבוהים כדי לדהור לעבר עתיד כלכלי טוב יותר. אולם השאלות הנשאלות הן – כיצד לאתר דירה שתניב תשואות גבוהות? כיצד לבחור אזור מניב? ומהם הפרמטרים המשפיעים על התשואה? הכל בכתבה הבאה.

מיקום מבוקש – נהו לחשוב כי מיקומים מבוקשים הם יקרים, אולם לא כך הדבר. אם ניקח את בירת הנגב באר שבע, נראה כי רבים רוכשים באזורים אלה דירות ואכן זוכים לרווחים גבוהים. בבאר שבע יש אזורים מבוקשים ובעיקר באזורי האוניברסיטה, שאז סטודנטים רבים מעוניינים להשכיר יחידות דיור קטנות או דירות שותפים, מה שהופך את האזור למבוקש תמיד. מצד שני, מדובר בהתעסקות, כיוון שלרוב סטודנטים מגיעים לתקופות קצרות ולא כפי שמשפחות שוכרות את הדירות לטווח ארוך יותר.

חישוב נכון של התשואה – חשוב לבצע את חישוב התשואה בצורה נכונה, כולל את ההשקעה, ניהול הנכס, ריביות על ההלוואה שנטלתם בכדי לרכוש את הדירה ורק לאחר מכן לראות האם היא רווחי וכדאית כמובן.

מכירת הדירה ביתר קלות – חשב לבדוק האם הנכס קל למכירה, כך שבבוא היום תוכלו בקלות למכור את הנכס לטובת מימוש הכספים או לטובת השקעה אחרת רווחית יותר. פרמטר זה הוא חשוב ביותר, הרי מיקומים בעייתיים ולא מבוקשים יוכלו להוות קושי רב במכירת הנכס בעתיד.

אזורים טובים מבחינת אוכלוסייה – חשוב לבחור דירה להשכרה במיקום אטרקטיבי מבחינת האוכלוסייה, על מנת שלא תתקלו בקשיי תשלם מול השכורים, שזהו פרמטר חשוב ביותר עבור משקיעים שלא מעוניינים להתעסק על עניין הדירה.

דירה משופצת – דירה במצב טוב, כלומר משופצת בקפידה מן הסתם תהיה מבוקשת יותר ותאפשר לכם ביתר קלות להשכיר אותה, ולכן כדאי לרכוש מראש דירה משופצת ואסתטית, אולם תוכלו לרכוש דירה שאינה משופצת בעלות נמוכה יותר ולהשקיע עבור השיפוץ ובכך להשכיר את הדירה ביתר קלות וגם לקבל תשואה גבוהה יותר עבורה.

לעבוד עם חברת תיווך אמינה – תהליך מציאת הדירה וכל העניין הביורוקרטי הוא אינו פשוט עבור משקיעים, ולכן כדאי להיעזר בחברת תיווך רצינית אשר תוכל ללוות אתכם לאורך כל תהליך הרכישה. כמו כן, תוכלו למצוא חברות המציעות גם אפשרות של ניהול הנכס, כלומר דאגה לכל הקשור לתחזוקת הדירה ומציאה שוכרים פוטנציאלים ועוד מגוון שירותים נוספים על פי צורך.

לפרטים נוספים: https://www.tlv-realestate.co.il/

הוספה למועדפים