שוק הנדל”ן הולך וגועש ונראה כי הוא אפיק ההשקעה הרווחי ביותר ביחס לאפיקים אחרים, ולכן לא פלא שהוא הולך ונעשה מבוקש מידי שנה. ההתלבטות בין אפיקי ההשקעה השונים די מוכרת, מצד אחד יש את הריבית האפסית בהשקעות בבנקים, השקעות בשוקי ההון ומניות הינן מסוכנות ומתאימות רק למי שמומחה בתחום, ולכן ההשקעה הבטוחה יותר היא נדל”ן. למרות שמחירי הנדל”ן גבוהים, עדין רבים רוכשים דירות להשקעה במגוון רב של מקומות ברחבי הארץ, על מנת לאפשר להם ליהנות מתשואות גבוהות שאלו דמי השכירות שיכולים להיות מניבים ביותר כאשר בוחרים דירה במקום הנכון, ובעיקר במיקומים פופולריים כמו במיקומים בהם יש אוניברסיטאות בקרבת מקום, גנים ובתי ספר, קאנטרי, ים וכו.

לרכוש דירה בעזרת חברה מקצועית

רכישת דירה אומנם כדאית ומשלמת ומבטיחה עבור רבים עתיד כלכלי טוב יותר, אולם יש צורך לבצע תהליך מסודר בעת רכישת הדירה ולהיעזר באנשי מקצוע מיומנים ובניהם יועצים ומתווכים המכירים היטב את העולם הנדל”ן, על מנת שיוכלו לכוון אתכם היכן לרכוש דירה בהתאם לתקציב האישי שלכם, אזור פופולרי, תשואה גבוהה, מיקום ספציפי, קומה וכו’. בשונה מרכישת דירה למגורים, רכישת דירה להשקעה הינה שונה לגמרי, כיוון שישנם פרמטרים אחרים החשובים בעת מציאת הדירה הרלוונטית, בעיר מבחינת תקציב אישי, רווח התשואה, דירה משופצת ועוד פרמטרים שונים המשתנים ממשקיע למשקיע.

בחירת חברת ניהול ושיווק נכסים המציעה דירת להשקעה היא לא עניין של מה בכך כיוון שהיא דורשת השקעה מרובה של זמן ובחירה קפדנית של סוג הנכס. כדי לבחור חברה שכזאת, רשאית יש לשים לב להתמחות של החברה, החל מאנשי צוות מקצועית ועד חברה שיש ברשותה מציאות טובות להשקעה. כמו כן, יש לשים לב לניסיונה של החברה בתחום, לאדיבות והשירות של החברה, אמינות ושקיפות מלאה בכל עסקה ובכלל כל פרמטר אחר שחשוב לכם בעת ביצוע העסקה.

אם כך, נראה כי רכישת דירה להשקעה היא אטרקטיבית וכדאית ויכולה לאפשר למשקיעים את שיפור איכות חייהם מבחינה כלכלית, הרי מדובר בנכס שיוכל להביא עבורם תשואות גבוהות לצד אפשרות של אקזיט בעתיד בעת מכירת הדירה במחיר גבוהה יותר.

החלטתם למכור את הדירה ולממש את ההשקעה ולהרוויח מהעלויות המחירים ? רעיון מעולה! אך ראשית

אל טעם למהר ולמעשה הכנת הדירה למכירה היא שלב קריטי בו נערכים להציגה כראוי ולהשיג מחיר גבוה יותר ממה שמקובל.אחת הדרכים להשביח דירה וגם על הדרך להוציא אותה למכירה בצורה ראויה היא על ידי צביעת הדירה כאשר בטרם הצביעה יבוצעו תיקוני שפכטל קלים, הסרת כבלים וחוטים שונים, מתקנים שאינם רלוונטיים.

ההמלצה היא לצבוע את כל שטח הקירות והתקרות בגוונים בהירים אך הכי רצוי זה בגוון לבן המעניק תחושת מרחב.

הוספה למועדפים