מרכז הארץ שוקקת חיים וזאת ידוע לכולם, רבים מתעניינים במגורים באזור המרכז כדי ליהנות ממגוון של יתרונות כגון – צירי תחבורה קרובים, חופי ים קסומים, מסעדות וברים, מקומות בילוי, פארקים ובכלל כל מה שאזור המרכז מציע עבור תושביו. דירות למכירה במרכז ניתן למצוא ובשפע, חלקן דירות חדשות לגמרי מפרויקטים דשים או דירות יד שנייה באזורים שונים בכל רחבי אזור המרכז. רבים מעוניינים להתגורר במרכז ובעיקר בסמיכות לתל אביב, מכיוון שהאזור קרוב לבירת העסקים של ישראל שהיא כמובן העיר תל אביב הנחשקת.

דירה ישנה או חדשה, על מה חשוב לשים לב בעת הרכישה

רבים מעוניינים לעשות את עסקת חיים ומחפשים מגוון דירות למכירה במרכז שתענה על כל הקריטריונים החשובים, אך הם ממעטים לבחון את האלמנטים החשובים סביב הרכישה שיכולים להיות קריטיים, ולכן טרם רכישת דירה חשוב לשים לב לכמה פרמטרים חשובים שיבטיחו לכם רכישה נבונה.

בדיקות שיש לבצע בדירה יד שנייה

כשמדובר בדירה יד שנייה, חשוב לבחון כמה דברים חשובים כמו – מתי נעשה שיפוץ לאחרונה בבניין, לבדוק היטב מה מצב הצנרת בדירה ובבניין כדי שלא תכנסו להוצאות מיותרות, לבדוק את תקינות החשמל והמעלית בבניין. כמו כן חשוב לדעת מהן ההוצאות סביב כמו- ארנונה וועד בית, על מנת שתדעו מראש אם הדירה מתאימה לכם מבחינת כל ההוצאות סביב. את פרמטרים אלו תוכלו לבדוק מול הדייר או שכנים בבניין, או לבדוק עם המתווך טרם ראיית הדירה.

בדיקת שיש לבצע בדירה חדשה מקבלן

כאשר פונים למתווך המציע דירות למכירה במרכז חדשה מהקבלן, יש צורך בבדיקות נרחבות יותר, בעיקר אם רוכשים דירה בתהליך בנייה או דירה על הנייר. חשוב לבדוק מי מעורב בפרויקט והאם החברה עומדת בלוח הזמנים. כמו כ חשוב לבצע חוזה מסדר עם עורך דין מטעמכם שישמור על האינטרסים שלכם לאורך כל תהליך הרכישה, הרי גם הקבלן מטעמו מחזיק בעורך דין שיהיה לצידו. מובן שחשוב לבחון את כל הסעיפים סביב ולוודא כי הנכם רוכשים דירה מקבלן אמין וישר שיספק עבורכם כל מה שנמצא בחוזה בצורה מסודרת וכמובן בזמן הנקוב בחוזה.

הוספה למועדפים