חיפוש דירה באופן עצמאי יכול להיות די מתיש, וודאי כאשר מדובר על דירה למגורים, שאז יש לייחס חשיבות למספר פרמטרים חשובים כמו – מיקום, סוג אוכלוסייה, שכונה, קרבה לבתי ספר וגנים, קומה, גודל דירה, מצב הדירה ועוד מגוון פרמטרים חשובים המשתנים מאדם לאדם. על מנת לבצע זאת ביתר קלות, מומלץ להיעזר בחברת תיווך מקצועית אשר מכירה היטב את התחום ותוכל להיות לכם לעזר בכל תהליך רכישת הנכס. סיוע בחברת תיווך מקצועית יעילה גם כאשר משקיעים מעוניינים לרכוש דירה, כיוון שגם אז יש דרישות מסוימות כאשר המיקוד הוא על עלות אטרקטיבית ותשואה כמה שיותר גבוהה.

כיום ניתן למצוא חברות תיווך רבות, כאשר כל אחת מהן מתמחה באזור ספציפי, ישנם משרדים העסקים רק עם מכירות דירה למשקיעים, אחרים יעדיפו לעבוד רק עם דירות יד שנייה, פרויקטים חדשים בבת ים, משרדים, נדל”ן מסחרי וכך הלאה. ולכן, כאשר בוחרים חברת תיווך חשוב לבחון את ההתמקצעות שלה וכמובן לבחור את החברה המציעה שירות באזור בו תרצו לרכוש דירה, כיוון שוודאי צוות החברה מכיר היטב את הסביבה ויוכלו להמליץ לכם על אזורים ספציפיים ואולי גם למצוא לכם מציאות שוות.

תהליך עבודה עם חברת תיווך מקצועית

הכרות – השלב הראשוני הוא הכרות עם החברה, כאשר הדגש הוא שימת לב לפרמטרים החשובים ללקוח, אם זה מבחינת אזור, מיקום, בניין חדש או ישן, קרבה למקומות מסוימים כמו צירי תנועה ותחבורה ציבורית, גודל הדירה, קומה, תקציב אישי וכו’. צוות המתווכים של החברה ירשום את הפרמטרים החשובים על מנת לאתר נכסים למכירה הרלוונטיים עבור הלקוח.

חיפוש דירות במאגר – חברות תיווך מחזיקות במאגר של דירות הנכנסות אליהם מפעם לפעם על ידי אנשים המעוניינים למכור דירה. צוות המתווכים יבחן את הדירות הקיימות במאגר על מנת להתאים למשקיעים או למי שמעוניין לרכוש דירה למגורים את הדירה ויציג עבורו את הנכסים הרלוונטיים.

השלב האחרון בתהליך רכישת הדירה הוא סיוע בכל הקשור לסגירת החוזה והתנהלות מול מוכר הנכס, מה שיאפשר לרוכשי הדירות ליהנות מליווי מקצועי לצד שיתופי פעולה מול משרדי עורכי דין ובעלי מקצוע נוספים הדרושים לצורך התהליך. חשוב לציין כי תהליך רכישת דירה אינה פשוטה עבור רבים, ולכן סיוע בחברות תיווך מקצועיות המציעות נכסים למכירה יוכל לקצר את התהליך ולאפשר רכישה נוחה וקלה יותר ובכלל לחסוך זמן יקר בשיטוטים אחר דירות שאינן רלוונטיות עבורכם.

המאמר באדיבות, TLV Real Estate  תיווך שקוף

הוספה למועדפים